קהל יקר

פסטיבל אבו גוש הוותיק והידוע, מזמין אתכם לחגוג יחד ימים של מוסיקה נפלאה ואווירה מיוחדת בחול המועד סוכות 22-26 בספטמבר 2021.

הפסטיבל יתקיים השנה במרכז רבין שברמת אביב תל אביב בשל שיפוצים המתקיימים בכנסית קרית יערים באבו גוש.

במבנה מדהים ביופיו הארכיטקטוני, ובסגולות אקוסטיות נדירות הגורמות לכל צליל לעטוף את האוזן ולרומם את הנפש, מביא עמו הפסטיבל שבמרכז רבין חווית האזנה נדירה במחוזותינו המזכירה את הפסטיבלים המובילים בעולם.

הפסטיבל התחדש השנה גם בצוות ניהולי. עמית טיפנברון מנהלו המוזיקאלי החדש של הפסטיבל מביא עמו תפיסה מוזיקאלית ייחודית של צבע, מרקם, וקומפוזיציה ויחד עם צוות ניהול והפקה בראשות שלומית סיון, יעלה אביטל, אלון וטסה הררי, מובטחת לבאי הפסטיבל חוויה שלמה של עונג והתרוממות רוח.

הפסטיבל שיתקיים בחול המועד סוכות מתאפיין באופיו הרב-תרבותי ובשלל סגנונות תוך הקפדה על אופיו הקלאסי. קלאסיקה חוצת גבולות, תרבויות, דתות, שהיא "תו תקן" לאיכות אומנותית משובחת.

בפסטיבל יתארחו זמרים נגנים ומקהלות מהארץ ומהעולם למופעים וקונצרטים במגוון סגנונות. מהקלאסי המערבי עד הקלאסי הערבי, דרך בארוק, רומנטי, ישראלי, ברזילאי, פלמנקו ועוד.

שיתוף פעולה מיוחד עם עמותת פוליפוני לחינוך מנצרת בניהולו של נביל עבוד אשקר יוצא לראשונה לדרך בפסטיבל זה ויתן במה מיוחדת למיטב הכשרונות הישראלים יהודים וערבים. הסטאבט מאטר של פרוגלזי בביצוע תזמורת הגליל, נור דרויש עם מוזיקה ערבית בת זמננו שתושמע לראשונה על הבמות, ומופע סופי מסורתי.

לעת ערב תוכלו להנות ממופעי מוסיקה קלילים תחת כיפת השמיים בגינת טריגובוף השלווה שבמרכז רבין.

פסטיבל אבו גוש בתל אביב מחדש ומפתיע גם בתחום המזון והמזנון.  לצד הקונצרטים והמופעים יככבו בפסטיבל מטעמים מבית פזית ספיר עם קייטרינג בוטיק חלבי ויינות יקב צובה המשובחים, ובזאת מובטחת למבקרי הפסטיבל חוויה רב חושית ושלמה, של צלילים, קולות, מראות וטעמים.

לחצו כאן לפרטים מלאים אודות התוכנית האומנותית והזמנת כרטיסים באתר החדש של פסטיבל אבו גוש בתל אביב,

מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהבטיח את מקומותיכם!

רכישת כרטיס לקונצרט בפסטיבל מזכה בכניסה חינם לאולמות התצוגה במרכז רבין בימי חול המועד סוכות.

אנו מזמינים אתכם לחגוג איתנו יחד במבנה המדהים של מרכז רבין ,להנות מאווירת פסטיבל אמיתית עם מוסיקה נפלאה אנשים שמחים אוכל ויין.  

עמית טיפבנרון, וצוות פסטיבל אבו גוש בתל אביב