ידידי פסטיבל אבו גוש, מאזינים יקרים,

הנה עברה לה שנה ואנו שוב מחכים בהתרגשות לפסטיבל אבו גוש הנפלא. בשנה שעברה חזרנו אחרי הפסקה של שנתיים וקיימנו את הפסטיבל במתכונת חדשה לגמרי, צוות חדש שעובד לצידי ומיקום חדש לגמרי. כל השינויים הדרמטיים האלה היו מלווים בלא מעט חששות, אך אלו התפוגגו מהר מאוד כשהחגיגה המוזיקלית המקסימה הזו החלה וטובי האומנים, הזמרים, הנגנים והרקדנים חוללו את קסמיהם ששבו את לב הקהל אשר גדש בהמוניו את האולמות והגנים במרכז רבין.

במהלך השנה גיבשנו תכנית מוזיקלית עשירה המקיפה כמעט את כל תחומי המוזיקה כשהמכנה המשותף הוא האיכות והאותנטיות של המוזיקה והמבצעים. מוזיקה שמדברת אמת אומנותית, זו שיוצאת מן הלב של המבצע ונכנסת ללב המאזין.

השנה נקיים עשרים ואחד מופעים, כשלצד מוזיקה כנסייתית ווקאלית נוכל לשמוע בארוק וירטואוזי אינסטרומנטלי, רומנטיקה פרי עטם של גדולי המלחינים, ג'אז, פלמנקו, מוזיקת עולם, מוזיקה אירית ואפילו בלו-גראס ורוקנרול קלאסי של שנות החמישים! מקהלות וסולנים מהארץ ומחו"ל, תזמורות לצד הרכבים קאמריים אינטימיים. כל יום משלושת ימי הפסטיבל יסתיים בחגיגה מוזיקלית עליזה תחת כיפת השמים.

lea-rabin-hall
האולם ע"ש לאה רבין בעל התכונות האקוסטיות המושלמות
מופעי חוץ בגינת טריגובוף


הרחבנו את מופעי החוצות שיתקיימו במרפסת הגדולה והציורית, שילבנו מוזיקאים בתערוכת המוזיאון, פתחנו את הדלת למקהלות צעירות- דור העתיד שלנו, הקמנו יריד אומנים ודאגנו לקולינריה ושתיה ברמה גבוהה.
אנו שמחים להזמין אתכם לחגיגה המוזיקלית האיכותית והמרגשת כפי שהפסטיבל הייחודי הזה יודע כבר שלושים שנה להגיש בדרכו המיוחדת ובאווירה המשפחתית והחמה האופיינית לו.


שלכם, עמית טיפנברון-מנהל מוזיקלי

 

אנו מזמינים את כולכם לחגוג איתנו יחד במבנה המדהים של מרכז רבין ובגנים המקסימים שסביבו וביחד איתנו לחגוג את חג סוכות הקרוב עם המוזיקה הנפלאה בפסטיבל אבו-גוש במרכז רבין ת”א.

הכניסה לקונצרטים ולמופעים על פי הנחיות משרד הבריאות בנושא הקורונה


צוות הפסטיבל
מנהל מוסיקאלי  עמית טיפברון
מפיק ראשי אלון הררי
ניהול והפקה גבריאלה הכט, יעלה אביטל
יחסי ציבור וניהול קשרי תורמים יעלה אביטל
ניהול אתר איתן הופר

עיצוב גרפי: אסנת גנור

כתיבת תוכן תוכניה ועריכה לשונית: צילי רודיק
תרגום לאנגלית: בארי מייזלין

צילומים:  דותן דורון, תמס בושקו,  יואל לוי, פיטר ויט, מגד גוזני, מיכאל פביה, אילן פרח, דור אבן חן,  חנה טיילור, אלכסיי גורביץ', בארי מורג , קאופו קיקס, יגאל אברהמוב, טל שחר, ניר סולומון, אורי אלקיים , פלווג'י אנדראה, עמית ליבר, נתן ימין, כריס האריס, ליאור פוזניאק, הדס פרץ. 

חברי עמותת הפסטיבל
ערן עובדיה יו״ר, נעמי אשחר חברת ועד מנהל, עודד סלומון חבר ועד מנהל,

גדי טפרסון, רות חן לוין, רונה עמיבר, סיגל יערי, דנה גינוסר.

משרד מכירת כרטיסים: גואו-שואו
משרד רואה חשבון / ערן גולני
צוות מתנדבי הפסטיבל: נעמי אשחר, אלי דלאל

פסטיבל אבו גוש בתל אביב מיסודו של גרשון כהן בחסות משרד התרבות והספורט.