קהל יקר,

שמי עמית טיפנברון ואני המנהל האמנותי החדש של פסטיבל אבו גוש בתל אביב. בהכשרתי אני נגן ויולה דה גמבה צ’לו וקונטרבס, בונה כלי קשת הסטורים ומייסדה ומנהלה המוזיקלי של תזמורת בארוקדה.
בתחילת השנה התבקשתי ע”י גרשון כהן, מייסד ומפיק פסטיבל אבו גוש במשך 25 שנים לקבל לידיי את ניהול והפקת הפסטיבל יחד עם הצוות שלצידי: שלומית סיון, יעלה אביטל, ואלון וטסה הררי.
כולנו, חברי צוות הפסטיבל ואנוכי, מתרגשים מאוד להגיש בפניכם את תכנית הפסטיבל, תכנית קונצרטים ומופעים עשירה ומגוונת המבוצעת ע”י טובי המוזיקאים מהארץ והעולם: סולנים, מנצחים, מקהלות והרכבים.

 

לאחרונה התבשרנו שהכנסיה בקריית יערים נסגרת בשל הצורך בקיום שיפוצים נירחבים שיימשכו כשנה. לאחר חיפושים קדחתניים מצאנו בית חלופי נפלא שהסכים לפתוח את דלתותיו בפני הפסטיבל ולארח אותנו ואת הקהל הרב . מרכז יצחק רבין ת"א המדהים ביופיו ובאיכות האקוסטיקה של האולמות היפים שבו הוא ביתו החדש (זמני) של פסטיבל אבו גוש. בזכות קבלת הפנים החמה והלבבית שזכינו לה מהגב' דליה רבין ומהצוות הנפלא של המקום המעבר הושלם בהצלחה.

 

lea-rabin-hall
האולם ע"ש לאה רבין בעל התכונות האקוסטיות המושלמות
מופעי חוץ בגינת טריגובוף

הפסטיבל שיתקיים בחול המועד סוכות מתאפיין באופיו הרב-תרבותי והמגוון תוך הקפדה על אופיו הקלאסי. קלאסיקה אמיתית, כזאת שבמובנה הרחב של המילה חוצת גבולות, תרבויות ודתות והופכת להיות "תו תקן" לאיכות אומנותית גבוהה וחסרת פשרות. בפסטיבל יתארחו אומנים, זמרים, נגנים ומקהלות מהארץ במגוון סגנונות מהקלאסי המערבי, עד הקלאסי הערבי, דרך בארוק, רומנטי, ישראלי, ברזילאי, פלמנקו ועוד.

 

אנו מזמינים את כולכם לחגוג איתנו יחד במבנה המדהים של מרכז רבין ובגנים המקסימים שסביבו וביחד איתנו לחגוג את חג סוכות הקרוב עם המוזיקה הנפלאה בפסטיבל אבו-גוש במרכז רבין ת”א.

הכניסה לקונצרטים ולמופעים על פי הנחיות משרד הבריאות בנושא הקורונה


צוות הפסטיבל
מנהל מוסיקאלי  עמית טיפברון
מפיק ראשי אלון הררי
ניהול והפקה גבריאלה הכט, יעלה אביטל
יחסי ציבור וניהול קשרי תורמים יעלה אביטל
ניהול אתר איתן הופר

עיצוב גרפי: אסנת גנור

כתיבת תוכן תוכניה ועריכה לשונית: צילי רודיק
תרגום לאנגלית: בארי מייזלין

צילומים:  יואל לוי, טל שחר, פנינה אבן -טל, רודי אלמוג, פוטו ג'ולי, ג'ראר, דור אבן-חי, דורין עובד, נטשה שחנס, גלי קמחי, דניאל צ'צ'יק,ניצן גור, טל קוליקובסקי,אלי גל, יואב רביונוביץ, Kaupo Kikas

חברי עמותת הפסטיבל
ערן עובדיה יו״ר, נעמי אשחר חברת ועד מנהל, עודד סלומון חבר ועד מנהל,

גדי טפרסון, רות חן לוין, רונה עמיבר, סיגל יערי, דנה גינוסר.

משרד מכירת כרטיסים: גואו-שואו
משרד רואה חשבון / ערן גולני
צוות מתנדבי הפסטיבל: נעמי אשחר, אלי דלאל

פסטיבל אבו גוש בתל אביב מיסודו של גרשון כהן בחסות משרד התרבות והספורט.